Nowe połączenie z Wrocławia do Francji

Wrocławskie lotnisko wraz z linią Ryanair zapowiada nowe połączenie z Francją. Od kwietnia 2024 roku pasażerowie będą mieli możliwość podróży do Marsylii, do której loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Foto: Kevin Hackert/ Unsplash

Ryanair ogłosił wprowadzenie nowego połączenia z Wrocławia do Francji. Pasażerowie zainteresowani odwiedzeniem Marsylii będą mieli szansę skorzystać z tej trasy od 1 kwietnia 2024 roku.

Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Rejsy w poniedziałki odbędą się w porannych godzinach, zapewniając możliwość podróży o wczesnej porze, natomiast w piątki będą realizowane w godzinach popołudniowych.

Dodanie połączenia do Marsylii zwiększa opcje podróży dla mieszkańców Wrocławia i okolic, umożliwiając im odkrycie kolejnego, urokliwego zakątka Francji.

Planujesz podróż z Wrocławia? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Wrocławia.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.