Radom: nowe połączenie do Taby w Egipcie

Pod koniec roku podróżni z regionu Radomia i okolic zyskają nowy powód do radości. Biuro podróży Itaka ogłosiło uruchomienie sezonowego połączenia z portu lotniczego Warszawa-Radom do egipskiej Taby.

Zobacz również: TOP 10 darmowych atrakcji w Dubaju!

Taba, foto: 31774/ Pixabay

Egipt z Radomia

Taba, położona nad Zatoką Akaba, będzie piątym kierunkiem w sezonie zimowym 2023/2024 uruchamianym z lotniska w Radomiu. Połączenia lotnicze z Radomia zdobywają coraz większą popularność, a nowa trasa do Egiptu na pewno przyciągnie turystów z regionu i okolic.

Pierwszy lot z Radomia do Taby odbędzie się 27 grudnia 2023 roku, a ostatni zaplanowano na 4 kwietnia 2024 roku. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu, w każdą środę, co daje idealną okazję na spędzenie zimy w ciepłym i słonecznym miejscu. To doskonała opcja dla tych, którzy marzą o ucieczce od zimowej aury i relaksie na egipskich plażach.

Planujesz podróż z Radomia i innych polskich miast? Przeszukaj nasze promocje lotnicze, w których znajdziesz masę lotów w atrakcyjnych cenach, w tym również z Radomia.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.