Nowe połączenie z Niemiec do Dubaju!

Na jesień Eurowings uruchomi połączenie z Kolonii do Dubaju. Niemieckie tanie linie lotnicze będą latać z czwartego co do wielkości miasta w Niemczech do Dubaju trzy razy w tygodniu.

Hotel Atlantis. The Palm w Dubaju/ Fot: Christoph Schulz, Unsplash

Kolejne tanie linie lotnicze uruchamiają loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Niskobudżetowy przewoźnik lotniczy Eurowings poleci do Dubaju z Kolonii. Niemiecka linia lotnicza będzie pierwszym przewoźnikiem, który zaoferuje loty z Kolonii do największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Dubaju.

Szukasz wakacji w Dubaju? Postaw na najlepsze noclegi i atrakcje podczas wyjazdu zorganizowanego!

Nowa trasa z Niemiec do Dubaju

Eurowings wystartuje z nową trasą do Dubaju 28 października. Samoloty z Kolonii do ZEA będą latać 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i soboty. Rejsy będą wykonywane Airbusami A321.

To doskonała okazja dla polskich turystów, mieszkających w Niemczech na odwiedzenie Dubaju. Bezpośredni lot tanimi liniami to świetna przesłanka do wybrania wakacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: www.aerotelegraph.com/eurowings-startet-dritte-deutsche-dubai-route

Startujący samolot linii Eurowings/ Tło: Tim Dennert, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.