Nowe połączenie z Litwy do Islandii

Nowe możliwości podróży między Litwą a Islandią stają się faktem. Islandzki niskobudżetowy przewoźnik, PLAY, ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia między Rejkiawikiem a Wilnem.

Islandia, foto: Khamkéo Vilaysing/ Unsplash

To oczekiwane połączenie umożliwi pasażerom podróżującym z Wilna bezpośrednią podróż do malowniczego Rejkiawiku, stolicy Islandii, bez konieczności przesiadek. Jednocześnie, dla Islandczyków będzie to nowa okazja do odkrycia uroków Wilna i litewskiej kultury.

Linie PLAY polecą z Wilna do Rejkiawiku

Inauguracja tego nowego połączenia zaplanowana jest na 25 maja 2024 roku, otwierając nowe horyzonty podróży dla pasażerów z Litwy i regionu. Linia lotnicza PLAY będzie obsługiwała te loty pomiędzy stolicami Islandii i Litwy raz w tygodniu, w każdą sobotę.

Uruchomienie tego połączenia stanowi kolejny krok w rozwoju połączeń lotniczych między Europą Środkowo-Wschodnią a Islandią, otwierając nowe perspektywy dla podróżnych. Dla wielu osób będzie to doskonała okazja do odkrycia nowych miejsc i doświadczenia niezapomnianych przygód.

Źródło: flyplay.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.