Nowe połączenie lotnicze – z Katowic do Bahrajnu!

Na lotnisku w Katowicach pojawi się prawdziwa nowość. Od listopada bieżącego roku turyści będą mogli wybrać się czarterowym lotem do Bahrajnu – niewielkiego państwa na Bliskim Wschodzie.

Bahrajn/ Fot: khalifa alketbi, Unsplash

Początek listopada na lotnisku w Pyrzowicach przyniesie prawdziwą, egzotyczną nowość. Katowicki port lotniczy zyska nową trasę lotniczą. Samoloty polecą ze Śląska do Bahrajnu! Będzie to połączenie czarterowe, wykonywane przez biuro podróży Exim Tours. Wystartuje 1 listopada bieżącego roku, a loty i pakiety wakacyjne w Bahrajnie będą oferowane do 18 kwietnia 2025 roku. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu, w poniedziałki.

Bahrajn nowością na lotnisku w Katowicach!

Loty z Katowic to Bahrajnu będą pierwszymi lotami bezpośrednimi w historii z Polski do tego niewielkiego arabskiego kraju. To świetna okazja na odkrycie Bahrajnu – Bahrajn to małe państwo arabskie, położone na Bliskim Wschodzie, w sąsiedztwie Kataru i Arabii Saudyjskiej. Jest bardziej liberalne niż swoi sąsiedzi, ma dobrze przygotowane kurorty i plaże, a także świetną kuchnię z całego świata arabskiego i południowej Azji. To inna wersja Dubaju i państwo zdecydowanie warte odwiedzenia!

Szukasz wakacji na Bliskim Wschodzie? Postaw na Dubaj i zarezerwuj wakacje z Podróże z Hubertem!

Źródło: www.exim.pl/blog/bahrajn-nowy-kierunek-exim-tours

Bahrajn panorama stolicy/ Tło: Charles-Adrien Fournier, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.