Olsztyn-Mazury: nowe połączenie czarterowe do Turcji

Biuro podróży Itaka ogłosiło, że uruchomi nowe połączenie czarterowe z lotniska Olsztyn-Mazury do tureckiego kurortu Antalya. Podróże będą dostępne od 21 czerwca 2023 roku.

Riwiera Turecka, foto: Erik Karits/ Pexels

Itaka. postanowiła rozszerzyć swoją ofertę lotniczą, wprowadzając nowe połączenie czarterowe z lotniska Olsztyn-Mazury do Antalyi. Od 21 czerwca 2023 roku podróżni z regionu będą mieli szansę skorzystać z tego dogodnego i wygodnego połączenia.

Loty będą realizowane do 20 września br. Rejs będzie trwał blisko 3 godziny. Trasę obsłuży boeing 737, na pokład którego będzie mogło wejść maksymalnie 189 pasażerów.

Antalya, znana z pięknych plaż, ciepłego śródziemnomorskiego klimatu i bogatej historii, przyciąga turystów z całego świata. Dzięki nowemu połączeniu czarterowemu oferowanemu przez Itakę, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego będą mieli łatwiejszy dostęp do tej turystycznej mekki.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.