Nowe połączenia do Dubrownika z Polski

Świetna nowość na nadchodzący sezon letni! Ryanair uruchomi trzy nowe trasy do chorwackiego Dubrownika z trzech polskich miast: z Krakowa, Wrocławia i Poznania.

Fot: Markus Winkler, Unsplash

Linie lotnicze Ryanair przygotowały idealną nowość dla polskich pasażerów na nadchodzący sezon letni. Z trzech miast w Polsce będziemy mogli polecieć do perły Chorwacji, Dubrownika. Loty do południowej Dalmacji to wspaniała okazja do okrycia perły Adriatyku, jaką jest to chorwackie miasto.

Do Dubrownika z Krakowa, Wrocławia i Poznania

Do Dubrownika będziemy mogli dolecieć z trzech polskich lotnisk:

  • Kraków-Balice, od 2 kwietnia do 26 października, dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty.
  • Wrocław-Strachowice, od 3 kwietnia do 23 października, dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele.
  • Poznań-Ławica, od 4 kwietnia do 24 października, dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.

Prezesi wymienionych wyżej lotnisk z wielkim entuzjazmem ogłosili informację o nowych lotach do Dubrownika. Nie może to dziwić – Polacy kochają Chorwację, a szczególnie południową Dalmację. 2-godzinny lot może być świetną alternatywą dla długiej podróży samochodem.

Źródło: system rezerwacyjny na www.ryanair.com/pl/pl

Tło: Geio Tischler, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.