Nowe połączenia do Dubaju i Kairu od Eurowings

Niemiecki niskobudżetowy przewoźnik Eurowings ogłosił uruchomienie dwóch nowych połączeń z Niemiec do popularnych destynacji turystycznych na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Już wkrótce pasażerowie będą mogli polecieć z Kolonii do Dubaju oraz z Düsseldorfu do Kairu.

Foto: Fabian N./ Unsplash

Dla pasażerów z Niemiec nowe połączenia oznaczają więcej możliwości podróżowania do atrakcyjnych miejsc na świecie. Dzięki Eurowings podróżni będą mogli cieszyć się bezpośrednimi lotami do Dubaju i Kairu, co znacznie ułatwi planowanie wakacji i podróży służbowych.

Z Niemiec do Dubaju i Kairu na pokładzie Eurowings

Od 28 października 2024 roku pasażerowie będą mogli skorzystać z bezpośrednich lotów z Kolonii do Dubaju. To pierwsza tego typu trasa oferowana przez przewoźnika z Kolonii do tej popularnej destynacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Trasa z Kolonii do Dubaju będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy oraz soboty.

Dwa dni po inauguracji lotów do Dubaju, Eurowings rozpocznie również regularne połączenia z Düsseldorfu do Kairu. Od 30 października 2024 roku pasażerowie będą mogli latać do stolicy Egiptu dwa razy w tygodniu – w środy oraz soboty. Nowe połączenie zapewni łatwy dostęp do jednego z najważniejszych centrów kultury i historii na świecie.

Źródło: eurowings.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.