Nowe pidżamy dla biznes klasy w Emirates

Linia lotnicza Emirates zaprojektowała dla swoich pasażerów nowe, wygodniejsze pidżamy. Zgodność z trendem athleisure ma zapewnić komfort w każdej fazie lotu.

Fot: nowe pidżamy dla biznes klasy w Emirates/ Emirates Media Center

Od 2 lutego linie lotnicze Emirates wprowadziły innowacyjnie zaprojektowane, bezpłatne pidżamy dla pasażerów z klasy biznes. Obejmują one luźną bluzkę z dekoltem, dresy ze sznurkiem, dopasowaną maskę na oczy i wygodne kapcie. Ciuchy do spania specjalnie dostosowano tak, aby pasażerowie klasy biznes czuli się komfortowo przez cały lot. Pidżama ma być idealna do snu, ale także do spokojnego relaksu z drinkiem w ręku, podczas oglądania ulubionych seriali w wygodnym fotelu.

Nowe ciuchy dla biznes klasy w Emirates

Oficjalna nazwa nowych pidżam to Emirates Business Class Loungewear. Wykonane są z niezwykle miękkiego materiału premium, który ma być lekki i oddychający. Materiał jest koloru jasnoniebieskiego, a ciuchy są dostępne w dwóch rozmiarach do wyboru. Elegancki krój i użyte materiały mają zapewnić dopasowanie się do każdego rodzaju ciała, zapewniając miękki i elastyczny komfort dla pasażerów podczas lotu ponad chmurami.

Pasażerowie klasy biznes w Emirates dostają pidżamy tuż po wejściu na pokład. Mogą się w nią przebrać w dowolnym momencie lotu lub jeszcze przed nim. Pełny zestaw nowych ubrań pasażerowie dostaną tylko na lotach trwających co najmniej 9 godzin. Na lotach dłuższych niż 2,5 godziny, pasażerowie dostaną kapcie i opaskę na oczy.

Źródło: www.emirates.com/media-centre/from-aircraft-to-arrivals-in-style-emirates-launches-luxurious-business-class-loungewear/

Tło: Airbus A380 w barwach Emirates/ Fabian Joy, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.