Nowe czartery z Jasionki!

Od 1 czerwca 2020 roku turyści z podkarpacia będą mogli polecieć, m.in do Albanii i Tunezji.

zdjęcie: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

Za niedługo, z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka polecimy do Fuerteventury. Itaka zaoferuje również pakiety wakacyjne do Tirany. Wśród czarterowych nowości znalazły się także loty do Monastyru w Tunezji oraz Warny. 

– Kolejny rok z rzędu nasza siatka połączeń czarterowych poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki, oczekiwane przez podróżnych z Podkarpacia i sąsiednich regionów. Wyspy Kanaryjskie to odpowiedź na potrzeby bardziej wymagających turystów, poszukujących oferty o wyższym standardzie. Świetny stosunek jakości do ceny znajdziemy z kolei w Tunezji czy Albanii –  powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

– Zarówno nowe kierunki, przygotowane przez nas na 2020 rok, jak i dotychczas oferowane destynacje z wylotem z Rzeszowa, gwarantują podróżnym komfort i bezpieczeństwo. Tym z podróżnych, którzy już dziś zdecydują się na wakacje z Itaką, oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny – powiedział Piotr Henicz, wiceprezes biura podróży Itaka.

W 2019 roku lotnisko obsłużyło około 65 tys. pasażerów na połączeniach czarterowych – ponad 25 procent więcej niż w roku ubiegłym. 

Źródło: pasazer.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.