Nowe ceny parkingu w centrum handlowym Dubai Mall

Największe centrum handlowe na świecie zmienia zasady parkowania na jego terenie. Nie będzie już bezpłatnego parkowania bez limitu, ale darmowy czas zdecydowanie wystarczy na zrobienie zakupów w Dubai Mall.

Wakacje w Dubaju? Najtańsze ceny atrakcji i najlepsze noclegi znajdziesz na naszej stronie.

Ceny za parking w Dubai Mall/ Fot: ooh.Dubai, Instagram

Dubai Mall to największe centrum handlowe nie tylko w Dubaju, ale i na całym świecie. Cały obiekt to coś więcej niż tylko centrum handlowe, a klienci znajdą tu oprócz sklepów także doskonałe restauracje i usługi z najwyższej półki. Jeszcze jakiś czas temu każdy mógł bezpłatnie parkować po przyjeździe do Dubai Mallu. To musiało się w końcu zmienić. Obowiązuje już nowy cennik parkowania w Dubai Mallu. Jak wyglądają ceny?

Płatny parking w Dubai Mall – ile muszę zapłacić?

Parkowanie do 4 godzin w Dubai Mall wciąż będzie bezpłatne. Dodatkowo parking w weekendy będzie darmowy do 6 godzin. Pozostałe stawki prezentują się następująco:

  • Powyżej 4 godzin – 40 AED
  • Powyżej 5 godzin – 60 AED
  • Powyżej 6 godzin – 80 AED
  • Powyżej 7 godzin – 100 AED
  • Powyżej 8 godzin – 200 AED
  • Powyżej 12 godzin – 500 AED
  • Powyżej 24 godzin – 1000 AED

Dni powszednie są liczone od poniedziałku do czwartku, a weekendy od piątku do niedzieli. Opłaty obejmują strefy parkingowe Grand, Cinema & Fashion. Darmowe wciąż pozostaną strefy Zaabel i Fountian Views.

Źródło: ooh.Dubai, Instagram

Dubai Mall Waterfalls/ Tło: Dovlet Hojayev, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.