Nowe bezpośrednie trasy z Berlina do Stanów Zjednoczonych

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Norweskie linie lotnicze Norse Atlantic Airways uruchomią w sierpniu dwie nowe, bezpośrednie trasy z lotniska Berlin Brandenburg do Nowego Jorku i Los Angeles. Bilety w jedną stronę mają zaczynać się od 160 euro.

Fot: Panorama Los Angeles/ Henning Witzel, Unsplash

Berlin ma w najbliższym czasie zyskać dwa nowe połączenia lotnicze do Stanów Zjednoczonych. Z lotniska w stolicy Niemiec nowe loty ma wykonywać norweska linia, Norse Atlantic Airways. Co najważniejsze, połączenia mają być tanie i bezpośrednie, tak obiecuje przewoźnik w swoich komunikatach.

Pierwsza trasa ma wystartować już 17 sierpnia i połączyć Berlin z lotniskiem Johna F. Kennedy’ego w Nowym Jorku. Samoloty mają latać na tej trasie codziennie, a bilety w jedną stronę będą rozpoczynać się już od 160 euro, co na dzisiejszy kurs złotówki daje nam około 740 zł.

19 sierpnia wystartuje druga trasa norweskiego przewoźnika, tym razem na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych: do Los Angeles. Ceny na bilet w jedną stronę będą się zaczynać od 189 euro, czyli około 870 zł. Loty z Berlina będą wykonywane w niedziele, środy i piątki, a nocne powroty z Los Angeles będą miały miejsce we wtorki, czwartki i niedziele.

Loty będą odbywać się komfortowymi samolotami Boeing 787-9 Dreamliner. Pasażerowie będą mieli do wyboru bilet w klasie ekonomicznej, ekonomicznej premium i w klasie biznes.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.