Nowe bezpośrednie połączenia z Europy do Wietnamu

Wietnamskie linie lotnicze Vietnam Airlines ogłosiły plany uruchomienia nowych bezpośrednich połączeń z Europy do Wietnamu. Od października 2024 roku podróżni z Monachium będą mieli możliwość bezpośredniego lotu do Hanoi i Ho Chi Minh City.

Ninh Binh w Wietnamie, foto: JB/ Unsplash

Te nowe połączenia z Europy do Wietnamu to świetna wiadomość dla podróżnych, którzy chcą odkryć uroki tego fascynującego kraju. Vietnam Airlines zapewniają wysoki standard podróży, a bezpośrednie loty z Monachium do Hanoi i Ho Chi Minh City będą wygodną opcją dla turystów i biznesmenów.

Vietnam Airlines poleci do Monachium

Inauguracyjne loty między Monachium a Wietnamem zaplanowano na 2 października 2024 roku. Trasy będą obsługiwane przez nowoczesne samoloty boeingi 787-9, które oferują komfortową podróż dla nawet 311 pasażerów.

Podróżni będą mieli okazję korzystać z dwóch nowych bezpośrednich połączeń, które będą obsługiwane przez narodowe linie lotnicze Wietnamu. Początkowo rejsy będą oferowane dwa razy w tygodniu, jednak już w grudniu 2024 roku linie planują zwiększyć częstotliwość lotów, aby jeszcze bardziej ułatwić podróżnym dotarcie do malowniczych miejsc w Wietnamie.

Źródło: aviation24.be

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.