Nowa współpraca LOTu z Bankiem Pekao S.A.

Polskie Linie Lotnicze LOT rozpoczynają współpracę z Bankiem Pekao S.A, czego efektem będzie specjalne malowanie jednego z Boeingów 737 MAX 8 polskich linii i umożliwienie zbierania mil dla klientów banku.

Zobacz również: Wyjazdy zorganizowane po Dubaju

Fot: media.pekao.com.pl

W maju 2023 roku Polskie Linie Lotnicze LOT i Bank Pekao S.A. podpisały bardzo ciekawą umowę o współpracy. Efektem podjętych działań jest przyjęcie nowego malowania przez jednego z Boeingów 737 MAX oraz liczne korzyści dla nowych i starych klientów Banku Pekao S.A. Popularna karta kredytowa z Żubrem będzie umożliwiała udział w programie Miles and More Pekao zbieranie mil programowych za codzienne transakcje.

LOT w barwach Banku Pekao S.A.

„Cieszę się, że tak silne polskie marki, jak PLL LOT i Bank Pekao łączą siły. Dzięki tej współpracy, program Miles & More w Polsce będzie jeszcze bogatszy. Zwieńczeniem wspólnych działań jest malowanie Boeinga 737 MAX 8 w barwy Banku Pekao. Pasażerów zapraszamy do gromadzenia mil, które – mam nadzieję – będą mieli okazję zrealizować na przeloty na naszych pokładach do wymarzonych kierunków” – powiedział mediom Michał Fijoł, prezes zarządu PLL LOT S.A.

Pekao miles and more


W ramach tej współpracy jeden z Boeingów 737 MAX 9 należących do Polskich Linii Lotniczych LOT otrzymał specjalne malowanie. Biały jest kolorem wyjściowym maszyny, ale jego druga część została przybrana w barwy banku z żubrem. Połączenie barwy białej i czerwonej nie tylko zaznacza współpracę dwóch podmiotów, ale też nawiązuje do polskich barw narodowych. Samolot będzie kursował na trasach krótko i średnio dystansowych, a w swoją podróż w nowym malowaniu wyruszył już pod koniec listopada bieżącego roku.

„Realizujemy kolejny krok w ramach naszej strategicznej współpracy z PLL LOT oraz Miles & More. Dzisiaj możemy zaprezentować Państwu samolot z ekspozycją logo Banku Pekao, który będzie można spotkać podczas lotów na trasach międzynarodowych. A już wkrótce klienci Pekao podczas codziennych zakupów będą mogli zbierać mile i wymieniać je na bilety lotnicze. Dzięki temu łatwiej, szybciej i taniej będą realizować swoje wymarzone podróże. Nieprzerwanie wypełniamy założenia naszej strategii, która ma na celu udostępnianie klientom najlepszych i najkorzystniejszych rozwiązań finansowych w Polsce” – powiedział mediom Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Pekao miles more

Klienci Bank Pekao będą mogli zbierać mile w programie Miles & More od pierwszego kwartału 2024 roku. Nowość będzie dostępna dla nowych i starych klientów banku, którzy posiadają Kartę Kredytową z Żubrem lub posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej.

Źródło: www.lot.com/pl/pl/odkrywaj/o-lot/nasze-dzialania/nowe-malowanie-samolotu-boeing-737-max

Tło: Julita Więckowska, Polskie Linie Lotnicze LOT, @LOTPLAirlines

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.