Nowa trasa Ryanaira z Wrocławia do Pafos

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair ogłosiły kolejną trasę z Polski na Cypr. Tym razem polecimy z Wrocławia do Pafos, a połączenie wystartuje na początku sezonu zimowego.

Fot: Boeing 737 Ryanair/ Lucas Davies, Unsplash

Tani irlandzki przewoźnik ogłasza kolejną już trasę na sezon zimowy. W tym przypadku Wrocław zyska połączenie z lotniskiem w Pafos na Cyprze.

Pierwszy lot na trasie z Wrocławia do Pafos ma odbyć się 31 października 2021 roku. Trasa ma być obsługiwana przez cały sezon zimowy, czyli mniej więcej do marca 2022 roku.

W poprzednich latach Ryanair w sezonie zimowym ograniczał loty z Polski na Cypr, lecz tym razem przewoźnik utrzyma wszystkie pięć kierunków. Oznacza to, że do Pafos będziemy mogli odlecieć z Gdańska, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Modlina.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.