Nowa trasa easyJet z Krakowa do Birmingham

Brytyjskie linie lotnicze easyJet wystartują z nowym połączeniem z Krakowa. Pasażerowie będą mogli polecieć z Balic do Birmingham. Trasa wystartuje 15 listopada.

Birmingham, Wielka Brytania/ Fot: Luke Matthews, Unsplash

Takie informacje lubimy na naszej stronie przekazywać wam najbardziej! Pojawiła się nowa trasa lotnicza z Polski. Brytyjskie tanie linie lotnicze easyJet uruchomią połączenie z Krakowa do Birmingham. Loty do centralnej Anglii z Małopolski wystartują 15 listopada i będą wykonywane 2 razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki. To świetna wiadomość nie tylko dla polskich podróżnych, ale także dla polskich emigrantów na wyspach i ich rodzin w Polsce.

Nowa trasa z Polski do UK

Nowe połączenie lotnicze z drugiego co do wielkości polskiego miasta do drugiego największego miasta w Wielkiej Brytanii to doskonała wiadomość. Ucieszą się zarówno potencjalni turyści z obu państw, jak i rodziny polskie, mieszkające w Polsce i w UK. Polacy będą mieli do wyboru już 3 przewoźników, którzy zaoferują loty z Krakowa do Birmingham w najbliższym sezonie zimowym: easyJet, Ryanaira i Jet2.com.

Źródło: www.easyjet.com/en/cheap-flights/birmingham/krakow

easyJet z nową trasą z Polski do Wielkiej Brytanii/ Tło: Dylan Agbagni, Pixabay

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.