Nowa biznes klasa w części samolotów Malaysia Airlines

Malezyjskie linie lotnicze przeprowadzą renowacje swojej klasy biznes w Airbusach A330-900neo. Nowy standard w świeżych samolotach ma być połączeniem tradycji z nowoczesnością.

Fot: malaysiaairlines.com

297 pasażerów na pokładzie, w tym 28 w klasie biznes i 24 w klasie economy premium, a 269 podróżnych w zwykłej klasie ekonomicznej – tak będzie wyglądał układ siedzeń w najnowszych nabytkach Malaysia Airlines, Airbusach A330-900 i A330-900neo. W nowych maszynach zostanie odświeżona forma biznes klasy przewoźnika. Układ siedzeń będzie miał formę 1-2-1, więc każdy z pasażerów uzyska dostęp do przejścia. Klienci klasy biznesowej będą mogli też rozłożyć swoje fotele tak, że będą one tworzyć pełnowymiarowe łóżko. Ma to zapewnić komfort snu w najdroższej taryfie w samolocie. Każde z miejsc będzie posiadać indukcję do ładowania, a także zasłonę do uzyskania prywatności.

Biznes klasa, czyli luksus w przestworzach

W nowych samolotach dla malezyjskiego przewoźnika renowacje przejdą też fotele w klasie ekonomiczniej. Nie będą one tak spektakularne jak w klasie biznes, ale na pewno zadowolą pasażerów. Poprawiona zostanie wygoda siedzeń, fotele dostaną nowe oprawki w barwach Malaysia Airlines, a wszyscy pasażerowie zyskają dostęp do bezpłatnego internetu na podstawie Wi-Fi.

Źródło: https://onemileatatime.com/news/new-malaysia-airlines-business-class/

Tło: nowa biznes klasa Malaysia Airlines/ Laurent Recoura, Linkedin

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.