Norwegian uruchomi 40 nowych połączeń – w tym dwa do Polski

Norwegian zapowiada otwarcie 40 nowych połączeń lotniczych w nadchodzącym sezonie letnim. Większość z tych tras zostanie skierowana do krajów nordyckich, ale niespodzianką są również dwa połączenia do Polski.

Foto: Norwegian

Przewoźnik poinformował o wprowadzeniu lotów z Wrocławia do dwóch dużych miast nordyckich – Kopenhagi i Oslo. Nowe połączenia to zarówno wygoda dla pasażerów, jak i potwierdzenie, że Norwegian powraca na rynek z nowymi możliwościami dla podróżnych. Oba te kierunki są atrakcyjne zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących w celach biznesowych.

Decyzja o wprowadzeniu nowych tras stanowi ważny krok w rozwoju firmy po okresie trudności finansowych. Norwegian, którego sytuacja była niepewna z powodu problemów finansowych, teraz potwierdza swoją siłę i gotowość do rywalizacji na międzynarodowym rynku lotniczym.

Wprowadzenie nowych tras to dla podróżnych możliwość odkrycia kolejnych destynacji i ułatwienie podróży do różnych zakątków Europy. Norwegian uruchomi jeszcze loty m.in. do Malagi, Alicante czy na Korfu.

Źródło: norwegian.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.