Norse Atlantic z nowym połączeniem do Las Vegas

Linia lotnicza Norse Atlantic poleci na nowej trasie z lotniska London-Gatwick do Las Vegas. Tani przewoźnik rozpocznie latanie we wrześniu. To szansa na świetne promocje lotnicze do stolicy hazardu.

Fot: Dreamliner Norse Atlantic/ MarcelX42 – Praca własna, CC BY-SA 4.0

Norweskie linie lotnicze Norse Atlantic Airways ogłosiły uruchomienie nowej trasy w swojej siatce połączeń lotniczych. Niskobudżetowy przewoźnik poleci z portu lotniczego London-Gatwick do Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Loty do stolicy hazardu ze stolicy Wielkiej Brytanii zostaną zainaugurowane 12 września 2024 roku. Trasa będzie wykonywana 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i niedziele. Pasażerowie będą odbywali tę podróż wygodnym Boeingiem 787-9 Dreamliner. To będzie piąta trasa tego przewoźnika do Stanów Zjednoczonych z londyńskiego Gatwick.

Z Londynu do Las Vegas liniami Norse

Norse Atlantic Airways to norweskie tanie linie lotnicze z siedzibą w norweskim mieście Arendal. To młoda linia, założona w 2021 roku. Od początku swojego powstania oferuje tanie loty transatlantyckie z bardzo konkurencyjnymi cenami. Uruchomienie lotów z Londynu do Las Vegas to okazja na złapanie tanich biletów do stolicy hazardu z tanim dolotem do Londynu z Polski.

Źródło: news.harryreidairport.com/norse-atlantic-to-offer-nonstop-service-between-las-london-gatwick/

Tło: słynny bilbord na wjeździe do Las Vegas, USA/ Sung Shin, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.