Nieznany Dubaj: nowy taras widokowy na wyspie Palm Jumeirah

7 kwietnia br. dubajski deweloper Nakheel postanowił otworzyć taras widokowy w The Palm Tower, który znajduje się na słynnej wyspie Palm Jumeirah. Widoki robią wrażenie.

Foto: The View

Już od ponad dwóch miesięcy funkcjonuje taras widokowy The View znajdujący się na 52. piętrze budynku The Palm Tower. Sam wieżowiec jest ukończony w 95 proc. – prawdopodobna data otwarcia całej budowli to październik 2021 r.

Wejście na taras widokowy jest dostępne z centrum handlowego Nakheel Mall. Z czasem powstanie tam również kawiarnia, akwarium, sklep z pamiątkami, a także The View Exhibition, czyli wystawa pełna ciekawostek na temat wyspy Palm Jumeirah.

Oprócz tarasu widokowego, z którego rozpościera się piękny widok na Palm Jumeirah i Zatokę Perską, można skorzystać także z dużego salonu VIP. W przyszłości ma on służyć do organizacji różnych imprez. 

Koszt odwiedzenia tarasu widokowego The View jest zależny od wieku danej osoby. Bilet dla dorosłych kosztuje od 100 AED, a dla dzieci od 69 AED. 

Godziny otwarcia The View:

  • niedziela – środa 10:00 – 23:00
  • czwartek – sobota 10:00 – 24:00

Lokalizacja The View

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.