Nieznany Dubaj: La Perle – niezwykły spektakl artystyczny, o którym nigdy nawet nie marzyliście

Od kilku lat w położonym w samym centrum Dubaju teatrze Al Habtoor odbywa się spektakl artystyczny La Perle, czyli akrobatyczne show z wykorzystaniem dużej ilości wody. Wizyta w tym miejscu wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami pełnymi emocji i radości.

Premiera La Perle odbyła się w sierpniu 2017 roku. Od tego czasu spektakl ten był oglądany przez miliony ludzi z całego świata.

Twórcą La Perle jest reżyser Franco Dragone, który za pomocą ciekawej fabuły, innowacyjnej koncepcji teatru wodnego oraz dzięki utalentowanym aktorom, mógł stworzyć niesamowite widowisko będące symbolem kultury Dubaju.

Główną rolę w przedstawieniu odgrywa wspomniana woda, której zużywa się 2,7 miliona litrów. Nie można również zapomnieć o akrobatach, nurkujących z wysokości 25 metrów i latających na napędzanych elektrycznie platformach z prędkością do 15 km/h.

Spektakl La Perle odbywa się w teatrze Al Habtoor dwa razy dziennie od poniedziałku do soboty w godzinach wieczornych. Zakup biletu na La Perle nie jest tanim wydatkiem – ceny zaczynają się od 209 AED. 

Więcej szczegółów dotyczących spektaklu La Perle można znaleźć TUTAJ.

Lokalizacja Al Habtoor (La Perle)

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.