Nieznany Dubaj: Hotel Anantara Qasr al Sarab Desert Resort na środku pustyni

Położony na pustyni Liwa w odległość ok. 300 km od Dubaju Hotel Anantara Qasr al Sarab Desert Resort jest miejscem przypominającym arabską wioskę. Oferuje on m.in. nocleg, spa, basen i restauracje na najwyższym poziomie.

Foto: Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara

206 pokoi znajdujących się w Anantara Qasr al Sarab Desert Resort jest wyposażonych w sypialnie z klimatyzacja, kuchnię i łazienkę. Większość pomieszczeń sypialnych jest wyłożona wykładziną dywanową. Z kolei łazienka, jak również kuchnia są zaopatrzone w niezbędne rzeczy, dzięki którym pobyt stanie się jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy. 

Ponadto Anantara Qasr al Sarab Desert Resort dysponuje windą, restauracjami, barami, parkingiem, luksusowym basenem i spa, placem zabaw, malowniczym ogrodem, a także sklepem z pamiątkami, w którym można zakupić drobiazgi upamiętniające pobyt w hotelu. Warto również zaznaczyć, że na terenie całego obiektu działa sieć Wi-Fi umożliwiająca dostęp do internetu także w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.