Nieznane Emiraty: strzelnica golfowa Topgolf Dubai

Położona nieopodal Dubai Mariny strzelnica golfowa Topgolf to idealne miejsce rozrywki dla dorosłych. Mogą z niej skorzystać zarówno profesjonaliści, jak również osoby, które mają małe doświadczenie z tym sportem.

Foto: Topgolf Dubai

Istnieje masa pól golfowych w Dubaju. Mimo to większość z nich przeznaczonych jest dla profesjonalistów, którzy korzystają z nich, aby przygotować się do turniejów. Są jednak wyjątki, czego przykładem jest Topgolf, będący centrum rozrywki z nowoczesną strzelnicą golfową, a także z barem, w którym serwowane są różnego rodzaju przekąski i napoje. Jest to idealne miejsce zarówno dla profesjonalistów, jak również dla osób chcących spędzić popołudnie bądź wieczór w gronie znajomych.

Istnieje możliwość zarezerwowania miejsc dla małych i dużych grup. Przy jednym stanowisku może być maksymalnie 6 osób. Cena za wynajęcie stolika wraz ze stanowiskiem do grania w golfa zależy od godziny i dnia tygodnia. Najtaniej zapłacimy wybierając się w poniedziałek, wtorek, środę lub w czwartek w godzinach 10:00 – 17:00 – wtedy godziny koszt wynajęcie stanowiska to 130 AED. Do tego trzeba doliczyć 20 AED opłaty członkowskiej za osobę, która jest pobierana podczas pierwszej wizyty.

Więcej informacji o Topgolf Dubai, w tym możliwość rezerwacji stanowiska znajdziecie na stronie topgolfdubai.ae.

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.