Niesamowita strefa kibica na Mundial 2022 przy Jumeirah Emirates Towers!

W Dubaju coraz bardziej widać futbolową gorączkę, która spowodowana jest nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Mundial odbędzie się pod koniec 2022 roku w Katarze. Z tej okazji przy Jumeirah Emirates Towers powstaje ekscytująca strefa kibica, która pozwoli śledzić piłkarskie święto w wyjątkowo komfortowych warunkach.

Fot: Jumeirah Emirates Tower/ De ianpudsey, CC BY 3.0, Źródło

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczny piłkarski mundial w Katarze. Atmosferę wielkiego piłkarskiego święta czuć również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie na czas mistrzostw planuje się zatrzymać wielu kibiców z całego świata.

Specjalnie dla fanów piłki nożnej zostanie otworzona nowa, ekscytująca strefa kibica pod Jumeirah Emirates Towers. Podczas trwania Mistrzostw Świta FIFA 2022 fani będą mogli obejrzeć tam każde spotkanie turnieju. Mecze będą odbywać się od 20 listopada do 18 grudnia.

W jakich warunkach fani będą mogli oglądać spotkania turnieju od pierwszego gwizdka? Strefa kibica jest położona w samym sercu dubajskiego Downtown. Dokładniej na parterze Plaza Terrace, na zewnętrznym terenie pod Jumeirah Emirates Towers. Organizatorzy obiektu obiecują niesamowite wrażenia, jakich będzie mógł doświadczyć każdy kibic.

W tle strefy kibica odznaczać się będzie Muzeum Przyszłości, które będzie pięknym tłem za gigantycznymi ekranami wyświetlającymi piłkarskie spotkania. Cała strefa będzie mogła pomieścić do 500 fanów piłki nożnej każdego dnia, oferując ogromne ekrany do oglądania meczów, specjalne pokoje dla VIP-ów i przepyszną obsługę kulinarną.

Przez cały czas trwania spotkań kibice będą mieli do wyboru wiele pozycji z lokalnego menu, które będzie oferować dania kuchni międzynarodowej i napoje, zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.