Niebezpieczne zdarzenie na lotnisku w Sarasocie

Do niecodziennej sytuacji doszło w Porcie Lotniczym Sarasota-Bradenton w Stanach Zjednoczonych. Samochód staranował ogrodzenie lotniska, przejechał przez drogę startową i wjechał do terminalu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Surveillance video shows truck plowing into airport

WILD VIDEO: Surveillance video from Sarasota Bradenton International Airport (SRQ) shows a heavy duty pickup truck speeding across the taxiway before plowing through the airport wall, into the baggage claim area. DETAILS: http://bit.ly/34DZAVc

Opublikowany przez FOX 13 News – Tampa Bay Czwartek, 19 grudnia 2019

Mężczyzna podróżował autostradą nr 41, kiedy to z niewyjaśnionych przyczyn zjechał w stronę portu lotniczego. Auto staranowało ogrodzenie lotniska i ściany budynków. Zatrzymało się dopiero w terminalu na wypożyczalni samochodów Alamo. 

Do wypadku doszło w nocy. Samochód nie potrącił ani jednego pasażera, a pracownicy wypożyczalni w ostatnim momencie zdążyli się schować. Po incydencie, 40-letni kierowca został przetransportowany do szpitala na badania.

Źródło: tanie-loty.com.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.