Najwyższy taras widokowy w Polsce zostanie otwarty już w 2025 roku

Najwyższy taras widokowy w Polsce, znajdujący się na szczycie imponującego Varso Tower, zostanie otwarty już w 2025 roku.

Taras widokowy na Varso Tower, foto: HB Reavis

Varso Tower, będący nie tylko najwyższym budynkiem w Polsce, ale również w całej Unii Europejskiej, zapowiada się jako nowa ikona krajobrazu Warszawy. Jego imponująca wysokość przekraczająca 310 metrów sprawia, że widok z 53. piętra zapiera dech w piersiach i staje się niezapomnianym doświadczeniem dla każdego, kto ma okazję go zobaczyć.

Taras widokowy na Varso Tower nową atrakcją w Warszawie

Firma HB Reavis, właściciel Varso Tower, podjęła decyzję o stworzeniu najwyższego tarasu widokowego w Polsce, aby umożliwić wszystkim chętnym podziwianie panoramy Warszawy z niezwykłej perspektywy. Współpraca z firmą Magnicity, specjalizującą się w projektowaniu miejskiej turystyki wysokościowej, gwarantuje, że nowa atrakcja będzie dostępna dla wszystkich.

Prace nad nową przestrzenią rozpoczną się już w drugim kwartale 2024 roku, a oficjalne otwarcie tarasu widokowego na 49. piętrze, oraz dachu na 53. piętrze, zaplanowano na lato 2025 roku. To wydarzenie z pewnością zyska uznanie zarówno wśród turystów, którzy będą mieli okazję zobaczyć Warszawę z niezwykłej perspektywy, jak i mieszkańców, którzy będą mogli zerkać na swoje miasto ze szczytu Varso Tower.

Źródło: hbreavis.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.