Najtańszy lotniskowy parking w Warszawie!

Leciałem kilka dni temu do Grecji, po ostatnich przygodach z zawyżoną stawką Bolta/Ubera stwierdziłem, że tym razem poszukam obok lotniska jakiegoś parkingu. Trafiłem na jakąś stronę, której wcześniej nie znałem, cena wydawała się aż za niska, dlatego 30 minut sprawdzałem czy przypadkiem ktoś nie chce mnie okraść. Okazało się, że parking ma już trochę ocen w sieci, więc zaryzykowałem…

Dla porównania wszystkie inne miejsca do zostawienia samochodu były minimum 2 razy droższe. Parking jest obok lotniska, podjechać stamtąd można Uberem/Boltem za 6 zł. Wszystko jest monitorowane, za rezerwację płacisz przez internet kartą czy przelewem, a w formie potwierdzenia otrzymujesz kod QR na e-mail. Po dojechaniu na parking sczytują oni Twoje tablice rejestracyjne i możesz jechać spokojnie na lotnisko. Cena za dobę to 6/7 zł – w zależności od terminu. Swoją drogą – pisałem do właścicieli parkingu o ewentualną współpracę z informacją, że chce na swojej stronie opisać ich działalność. Nikt się do mnie nie odezwał, ale w sumie nie o to w tym wszystkim chodzi, zależy mi głównie na tym, żeby ludzie podróżując nie przepłacali przez niewiedzę. Wszystko sprawdziłem osobiście, dlatego z przyjemnością mogę Wam polecić to miejsce. Jeśli podróżujesz z Warszawy, możesz ze spokojem rezerwować swoje miejsce!

Parking znajduje się w Warszawie, na ulicy Postępu 4, 1,5 km od lotniska. Jest monitorowany, zawiera nocne patrole, jest zadaszony, dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w toalety, windy i ładowarki do samochodów elektrycznych! I przede wszystkim ma fantastyczną cenę!

ZAREZERWUJ MIEJSCE PARKINGOWE TUTAJ

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.