Najtańszy hostel w Warszawie działa pełną parą!

W stolicy pojawił się pierwszy obiekt sieci a&o. Berlińska firma oferuje noclegi znane dzięki wysokiemu standardowi i bardzo niskim cenom. Ile zapłacimy za noc w warszawskim obiekcie?

Zdjęcie: materiały prasowe

Zdjęcie: materiały prasowe

200 pokoi, 650 łóżek, całodobowy bar, szybkie Wi-Fi, piłkarzyki, bilard, kącik zabaw dla dzieci, maszyna do popcornu – tak w skrócie prezentuje się hostel a&o na warszawskiej Woli. Obiekt mieści się w budynku, który w przeszłości pełnił funkcję biurowca. Teraz jest w całości zaadaptowany na potrzeby noclegowni. Ceny za noc zaczynają się już od 35 zł.

Na specjalne oferty mogą liczyć dzieci poniżej 7 r. ż. (bezpłatny nocleg), grupy od 11 osób (1 osoba z grupy śpi za darmo), opiekunowie wycieczek (5-osobowy zespół ma bezpłatne wyżywienie) oraz studenci (możliwość wynajmu pokoju na cały semestr).

Oprócz bankomatu, pralni i kuchni do użytku gości, w obiekcie znajdziemy również bufet serwujący dania zarówno mięsne, jak i wegańskie, wegetariańskie czy bezglutenowe. Rewolucją jednak jest system kiosków self check-in, dzięki którym możemy sami się zameldować i wymeldować o dowolnej porze bez potrzeby stania w kolejce (doba hotelowa trwa do godz. 14:00).

Za miejsce na parkingu hostelowym zapłacimy 50 zł/ dzień. Autokary nie mogą parkować przed obiektem. Zwierzęta? Za dodatkową opłatą mogą spać wraz z właścicielem.

– Warszawa to kolejny znaczący krok dla a&o. Ciesze się, że kontynuujemy nasz rozwój w Europie Wschodniej poprzez otwarcie tutaj hostelu. Warszawa staje się coraz popularniejszym kierunkiem podróży biznesowych i turystycznych, nie tylko dla młodych Polaków, ale także gości z zagranicy – podkreśla założyciel i dyrektor firmy Oliver Winter.

Hostel znajduje się przy ulicy Marcina Kasprzaka 18/20.

Źródło: Warszawa Nasze Miasto

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.