Najnowsze restauracje w Dubaju, które koniecznie musisz odwiedzić

W Dubaju co miesiąc pojawiają się nowe restauracje, które wzbogacają już bogatą scenę gastronomiczną miasta. Od eleganckich włoskich posiłków po przystawki w stylu pubowym, Dubaj oferuje niezliczone możliwości kulinarne. Oto kilka najnowszych miejsc, które z pewnością warto odwiedzić.

Foto poglądowe: Kelvin T/ Unsplash

Nowe restauracje w Dubaju

Cielo

Na czele najnowszych gastronomicznych atrakcji Dubaju stoi Cielo, włoska restauracja mieszcząca się w nowym lokalu FIVE LUXE JBR. Oferująca śniadania, obiady i kolacje, Cielo zachwyca nie tylko wyśmienitą kuchnią, ale także eleganckim wystrojem. Restauracja czynna jest codziennie od 7:00 do północy, zapraszając gości na kulinarne podróże przez smaki Włoch.

Lokalizacja Cielo

Goose Island Tap House

Goose Island Tap House to kolejny nowy punkt na kulinarnej mapie Dubaju, który wyróżnia się swobodną atmosferą i doskonałym wyborem piw. Znajdujący się w kompleksie FIVE, ten przyjazny lokal zaprasza na pyszne jedzenie pubowe i relaksującą zabawę. Goose Island Tap House otwarty jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-2:00, od piątku do soboty 16:00-3:00 oraz w niedziele 16:00-2:00.

Lokalizacja Goose Island Tap House

Foto: Goose Island Tap House/ Facebook

Foto: Paradiso/ Facebook

Paradiso

Paradiso to innowacyjny bar prowadzony przez znanego barmana Giacomo Giannottiego i szefa kuchni Davida Gila Rovirę. Zlokalizowany w FIVE LUXE JBR, Paradiso to miejsce, gdzie można znaleźć wyjątkowe drinki i smakowite przekąski w niepowtarzalnej atmosferze. Bar czynny jest od 19:00 do 2:00 w dni powszednie

Lokalizacja Paradiso

Ronin

Dla miłośników kuchni japońskiej, Ronin to niezwykłe doświadczenie kulinarne, które nie może zostać pominięte podczas wizyty w Dubaju. Lokalizowana również w FIVE LUXE JBR i prowadzona przez znanego szefa kuchni Sin Keuna Choi „SK”, Ronin zachwyca autentycznymi smakami japońskimi i wyjątkową atmosferą. Restauracja otwarta jest codziennie od 19:00 do 2:00

Lokalizacja Ronin

Foto: Ronin/ Facebook

Źródło: timeoutdubai.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.