Na wiosnę będziemy mogli polecieć z Poznania do Sardynię

Od 29 marca linie lotnicze Ryanair będą latać z poznańskiej Ławicy do Cagliari, miasta położonego na wyspie Sardynia we Włoszech. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

Fot: Plaża w Cagliari/ Urban Sanden, Unsplash

Nowa trasa z Poznania wystartuje już na sam początek wiosny. Pierwszy lot pomiędzy Poznaniem i Cagliari jest zaplanowany na 29 marca. Turyści z Polski dostaną idealne połączenie na ciepłe miesiące, bo ostatni lot na tej trasie ma się odbyć 29 października.

Loty mają odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Podróż w jedną stronę ma trwać około 2 godzin i 40 minut.

To już kolejna w ostatnim czasie trasa uruchomiona przez Ryanair na lotnisku w Poznaniu. Widać zdecydowaną inwestycję irlandzkiego przewoźnika w ten teren po dawnej posusze, w której linie lotnicze raczej unikały lotniska Poznań-Ławica.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.