Na lotnisku w Zielonej Górze otworzono sklepik Baltona

Na początku grudnia Lotnisko Zielona Góra-Babimost doczekało się otworzenia sklepiku Baltona. Pasażerowie będą mogli tu kupić przekąski i inne przedmioty przed lotem.

Fot: www.facebook.com/airport.lubuskie

Lotnisko Zielona Góra-Babimost poinformowało na swoim facebookowym profilu o nowości w zielonogórskim porcie lotniczym. Od początku pierwszego pełnego tygodnia grudnia 2023 roku swoje działanie na lotnisku w Zielonej Górze rozpoczął nowoczesny sklepik Baltona.

Sklep Baltona na lotnisku w Zielonej Górze

Baltona ma wiele sklepów na polskich lotniskach i sieć nie zatrzymuje się w rozwoju. Marka ma w swoim dorobku zarówno sklepy Duty Free, jak i w ogólnodostępnych częściach lotniska.

Najnowszy sklep Baltona stanął na Lotnisku Zielona Góra-Babimost. Klienci i pasażerowie będą mogli znaleźć tu dużo nowych produktów, przekąski zarówno na ciepło, jak i na zimno. Będzie to duże udogodnienie dla pasażerów zielonogórskiego lotniska, którzy oczekują na swój lot lub chcą zabrać coś ze sobą w drogę.

Źródło: www.facebook.com/airport.lubuskie

Tło: www.facebook.com/airport.lubuskie

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.