Na lotnisku w Łodzi otwarto nowy sklep

10 czerwca na terenie portu lotniczego w Łodzi powstał nowy lokal usługowy. Od teraz będzie na łódzkim lotnisku funkcjonował sklep 1Minute.

Ostatnie przygotowania do otwarcia sklepu 1Minute na lotnisku w Łodzi/ Fot: Port Lotniczy Łódź, Facebook

Lekki głód lub pragnienie, chęć kupienia jakieś przekąski, kupno gazety do poczytania podczas lotu, czy zakup niezbędnej rzeczy, której zapomnieliśmy z domu – każdemu z nas przytrafia się coś takiego na lotnisku. Wtedy niezbędne są nam małe, ale przydatne sklepiki lotniskowe. Kolejny z takich sklepów został właśnie otworzony na lotnisku w Łodzi. Chodzi konkretnie o lokal 1Minute, który stanie w hali odlotów na 1 piętrze terminala.

Nowy sklep na łódzkim lotnisku

Informacją o otwarciu nowego sklepu 1Minute pochwalił się 8 czerwca bieżącego roku profil łódzkiego lotniska na Facebooku. Lotnisko podzieliło się też zdjęciami sklepiku tuż przed otwarciem, które możecie oglądać w artykule. Pasażerowie odlatujący z lotniska w Łodzi w sklepie 1Minute będą mogli kupić przed lotem gotowe produkty do jedzenia, przekąski, prasę, papierosy, inne artykuły nikotynowe lub napoje.

Źródło: Port Lotniczy Łódź, Facebook

Sklep 1Minute na lotnisku w Łodzi/ Tło: Port Lotniczy Łódź, Facebook

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.