Mniej lotów z Poznania do Paryża

Podróżujący z Poznania do Paryża mogą spodziewać się zmian w dostępności lotów, ponieważ od czerwca Ryanair planuje redukcję liczby lotów na trasie między tymi dwoma miastami.

Foto: Marty Sakin/ Unsplash

Według najnowszych informacji, od połowy kwietnia rejsy z Poznania do lotniska Beauvais w Paryżu będą realizowane sześć razy w tygodniu, obejmując dni robocze oraz weekendy. Ta częsta dostępność lotów zapewniała podróżnym wygodę i elastyczność w planowaniu ich podróży.

Ryanair zredukuje liczbę lotów z Poznania do Paryża

Jednakże, na początku czerwca nastąpią dalsze zmiany w rozkładzie lotów. Zgodnie z informacjami z systemu rezerwacyjnego, Ryanair planuje usunięcie sobotnich lotów z oferty. To oznacza, że podróżujący z Poznania do Paryża będą mieli mniej opcji lotów do wyboru w ciągu tygodnia.

Przewoźnik planuje kontynuować pięć rejsów tygodniowo na tej trasie do końca września. Pomimo zmniejszenia liczby lotów, pasażerowie wciąż będą mieli możliwość podróży z Poznania do Paryża, choć może być to utrudnione dla tych, którzy preferują konkretne dni tygodnia do podróży.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.