Mniej lotów z Poznania do Billund i Oslo

Sezon letni przynosi zmiany w rozkładzie lotów z Poznania do Billund i Oslo. Irlandzki przewoźnik, Ryanair, ogłosił redukcję częstotliwości lotów na tych trasach, co może wpłynąć na plany podróży pasażerów.

Foto: Tomáš Nožina/ Unsplash

Zmiany mogą wpłynąć na planowanie podróży między Poznaniem, Billund i Oslo w okresie letnim. Pasażerowie korzystający z tych tras powinni monitorować aktualizacje w rozkładzie lotów i dostosować swoje plany w zależności od wprowadzanych zmian.

W sezonie mniej lotów między Poznaniem a Billund i Oslo

Dotychczas Ryanair obsługiwał loty z Poznania do Billund pięć razy w tygodniu, ale na początku czerwca liczba rotacji zostanie zmniejszona. Czwartkowe połączenia zostaną usunięte, jednakże powrócą one na początku września.

Również połączenia z Poznania do Oslo będą mniej dostępne w nadchodzących miesiącach. W drugiej połowie kwietnia Ryanair będzie operował na tej trasie codziennie, z wyjątkiem wtorków. Jednak w maju i czerwcu z rozkładu zostaną usunięte piątkowe i czwartkowe loty. Pasażerowie będą musieli dostosować swoje plany podróży do zmian, a pełny rozkład lotów ma zostać przywrócony dopiero w październiku.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.