Mniej lotów z Krakowa do Grecji

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły zmniejszenie liczby lotów z Krakowa do Grecji na nadchodzący czerwiec. Decyzja ta przynosi zmiany w rozkładzie lotów do Aten oraz Salonik.

Ateny, foto: Andrea Leopardi/ Unsplash

Wraz z nadejściem sezonu letniego, podróżni z Krakowa mogą spodziewać się mniej opcji lotów do Grecji. Ryanair, będący jednym z głównych przewoźników na trasach krajowych i międzynarodowych, poinformował o zmniejszeniu częstotliwości rejsów do Aten oraz Salonik z drugiego co do wielkości miasta w Polsce.

Ryanair rzadziej poleci z Krakowa do Aten i Salonik

Od czerwca br., Ryanair będzie oferował loty z Krakowa do Aten codziennie, z wyjątkiem poniedziałków. Jednakże, zgodnie z nowym rozkładem lotów, niedzielne rejsy zostaną wycofane. Podróżni planujący podróż do Salonik również będą musieli dostosować swoje plany, ponieważ linia lotnicza zapowiedziała, że od czerwca znikną czwartkowe rejsy.

Podróżujący muszą być świadomi nowych ograniczeń i dostosować swoje plany podróży, aby uniknąć nieoczekiwanych zakłóceń. Te zmiany mogą wpłynąć na turystów, planujących spędzić letnie wakacje w Grecji, i zwrócić uwagę na potrzebę elastyczności w organizacji podróży.

Źródło: ryanair.com

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.