Mniej lotów Ryanaira z Krakowa do dwóch włoski miast

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair ograniczają ilość lotów z Krakowa do Neapolu i Bari. System rezerwacyjny Ryanaira pokazuje, że przewoźnik będzie wykonywał mniej lotów już od czerwca.

Panorama Neapolu/ Fot: Zsolt Cserna, Unsplash

Początek sezonu letniego dla linii lotniczych to aktualizacja siatki dostępnych połączeń lotniczych i ewentualnie zmiany oraz korekty w rozkładzie lotów. Na takie korekty zdecydował się Ryanair w Krakowie. Z dostępnego systemu rezerwacyjnego możemy wywnioskować, że irlandzki niskokosztowy przewoźnik będzie rzadziej latał w sezonie letnim z Krakowa do dwóch włoskich miast: Neapolu oraz Bari.

Szukasz najlepszych tanich lotów na wakacje? Wejdź na naszą grupę i dostawaj darmowe propozycje biletów lotniczych!

Mniej lotów do Bari i Neapolu z Krakowa

Już od czerwca Ryanair zmniejszy liczbę tygodniowych lotów z Krakowa do Bari i Neapolu. Do końca maja bieżącego roku przewoźnik będzie latał 3 razy w tygodniu z Krakowa do Neapolu (poniedziałki, piątki i soboty) oraz codziennie, czyli 7 razy w tygodniu z Krakowa do Bari. Od czerwca 2024 roku na sezon wakacyjny liczba lotów z Krakowa do Neapolu zmniejszy się do dwóch tygodniowo (znikną loty w poniedziałki), a trasa ze stolicy Małopolski do Apulii będzie wykonywana 6 razy w tygodniu (znikną loty w soboty).

Fot: www.ryanair.com/pl/pl

Mniej lotów Ryanaira do Bari i Neapolu na lato/ Tło: Jakub Petrymusz, Pixabay

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.