Mediolan zyska dwie nowe trasy do Chin

Mediolan, włoska metropolia słynąca z mody i kultury staje się jeszcze bardziej globalnym centrum podróży. Dwa nowe połączenia lotnicze łączące to serce Lombardii z chińskimi miastami Shenzhen i Zhengzhou są już na horyzoncie, otwierając nowe możliwości dla podróżujących.

Foto: Riik@mctr/ Flickr

Pierwsza z dwóch nowych tras łączących Mediolan z Chinami to połączenie do miasta Shenzhen. Hainan Airlines, renomowany przewoźnik z bogatym doświadczeniem w obszarze międzynarodowych połączeń, oficjalnie zainauguruje tę trasę 20 września 2023 roku. To krok, który z pewnością zyska uznanie zarówno dla podróżujących służbowo, jak i turystów pragnących odkryć uroki Mediolanu oraz wszechstronność Shenzhen.

Trasa Mediolan – Shenzhen będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, środę i sobotę, co daje podróżującym elastyczność w planowaniu swoich podróży.

Drugie nowe połączenie to linia między Mediolanem a miastem Zhengzhou. Juneyao Airlines otworzy tę trasę 30 października 2023 roku. Połączenie to będzie realizowana dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.

Źródło

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.