Mazury zyskają loty czarterowe do Kenii

Itaka rozszerza swoją ofertę wakacyjnych kierunków z wylotem z Lotniska Olsztyn-Mazury. Od sezonu zimowego 2024/2025 podróżni będą mieli możliwość skorzystania z wczasów w Kenii.

Mombasa, foto: Harszil Gudka/ Unsplash

Od sezonu zimowego 2024/2025 biur podróży Itaka uruchomi czarterowe loty z lotniska Olsztyn-Mazury do Kenii w Afryce. Loty z będą odbywać się z międzylądowaniem technicznym w egipskim Hurghadzie.

Czarterowe loty z Olsztyna do Mombasy w Kenii

Planowane połączenie lotnicze z Mazur do Kenii rozpocznie się już 26 grudnia 2024 roku. Loty będą realizowane do połowy marca w czwartki. Rejsy będą realizowane do Mombasy. Ten egzotyczny kierunek stanie się dostępny dla mieszkańców regionu, otwierając nowe możliwości podróży i eksploracji dla turystów.

Kenia to kraj o bogatej różnorodności przyrodniczej i kulturowej, przyciągający turystów z całego świata swoimi niezwykłymi atrakcjami. Podróżujący do Kenii mogą podziwiać niezwykłą różnorodność fauny i flory w parkach narodowych. Dodatkowo, wybrzeże Kenii oferuje rajskie plaże nad Oceanem Indyjskim, idealne do relaksu i uprawiania sportów wodnych.

Źródło: itaka.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.