Masz wolne 5 milionów? Kup dom z „Kevin sam w domu”!

Też na święta co roku oglądaliście „Kevina sam w domu”? Jeśli tak, to ta oferta jest dla was! Już za 5,25 miliona dolarów możecie stać się właścicielami kultowego domu z filmowej popkultury i poczuć się jak w ulubionym filmie.

Dom Kevina w odświeżonym stylu/ Fot: redfin.com

„Kevin sam w domu” to jeden z najbardziej kultowych filmów w całej kinematografii i coroczna świąteczna tradycja w wielu polskich domach. Oglądanie Kevina z pewnością ukształtowało wiele osób. Teraz każdy może poczuć się jak bohaterowie tego słynnego filmu! Dom z „Kevin sam w domu” jest na sprzedaż. Ogromne domostwo, leżące przy 671 Lincoln Ave we wsi Winnetka, w stanie Illinois, na północ od Chicago. Cena? 5,250,000 dolarów amerykańskich.

Dom z „Kevin sam w domu” może być twój!

5 sypialni, 6 łazienek, 9,126 stóp kwadratowych, pełna renowacja w 2018 roku, nowoczesny wystrój i co najważniejsze – luksus mieszkania w tym samym domu, w którym filmowy Kevin bronił się przed złymi bandziorami. Dom znajduje się na dalekich przedmieściach Chicago. Jest położony przy spokojnej ulicy, w bezpiecznej dzielnicy. Rezydencja przeszła pełną renowację, ale architekci starali się z dbałością zachować znane fanom filmu szczegóły domu. Ofertę domu możecie znaleźć tutaj – kup dom z „Kevin sam w domu”! To co, skusicie się?

Źródło: www.redfin.com/IL/Winnetka/671-Lincoln-Ave-60093/home

Galeria zdjęć:

Słynny dom z „Kevin sam w domu”/ Tło: redfin.com

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.