Mastercard zwróci pieniądze za kupno Fast Track

Zdjęcie: Michal Jarmoluk/ Pixabay 

Usługa Fast Track, czyli przejście kontroli lotniskowej bez kolejki, od kwietnia będzie refundowana przez system Mastercard. Wszyscy podróżujący, którzy wcześniej zarejestrowali się do segmentu premium programu Bezcenne Chwile, w ciągu ok. 2-3 dni, otrzymają zwrot całej ceny zakupu vouchera Fast Track (aktualna cena vouchera to 30 zł). 

W ciągu tego roku, uczestnicy programu mogą otrzymać łącznie 10 refundowanych voucherów uprawniających do szybszej odprawy i kontroli bezpieczeństwa. Jeśli podróżujemy z osobą towarzyszącą, która również wykupi usługę Fast Track, otrzymamy dwa zwroty przypisane do konta uczestnika programu. 

Istnieje jednak pewien haczyk. Tylko uczestnicy programu, którzy w ostatnich 3 miesiącach dokonali transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 3 000 zł miesięcznie, są uprawnieni do zwrotu za usługę na warszawskim Okęciu. 

Źródło: superbiz.se.pl

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.