Malezja znosi wszystkie restrykcje wjazdowe!

TANIE LOTY: 15 minut przed innymi – KLIKNIJ, aby włączyć

Malezja całkowicie znosi swoje restrykcje wjazdowe, turyści będą mogli odwiedzać to państwo już bez żadnych ograniczeń. Znikają testy, paszporty covidowe i kwarantanny. To idealny czas na planowanie podróży do Malezji!

Azja południowo-wschodnia stęskniła się za turystami, co do tego nie mamy wątpliwości. Wszystkie restrykcje wjazdowe ściągnęły z turystów zagranicznych takie państwa jak Wietnam i Tajlandia. Teraz przyszła pora na Malezję!

Od 1 sierpnia do Malezji może przylecieć każda osoba, niezależnie od statusu zaszczepienia na Covid-19. Nie trzeba robić testów, czy mieć ze sobą certyfikatów covidowych. Malezja wraca do dawnej normalności i w pełni otwiera się na zagraniczną turystykę.

To idealna okazja by poznać Malezję, chociaż najlepiej jak się chwilę wstrzymacie i może w przyszłości poznacie Malezję na wyjazdach zorganizowanych z Podróżniczymi Hubciami!

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.