Makłowicz przenosi się na YouTube

Po zawieszeniu programu „Makłowicz w drodze” na Food Network, podróżnik zapowiedział przeniesienie się do internetu. Jak powiedział, tak też zrobił. 

Po kultowych już „Podróżach kulinarnych Roberta Makłowicza”, a później „Makłowicz w podróży” (oba formaty TVP), znany prezenter rozstał się z Telewizją Publiczną w marcu 2017 r. Następnie związał się z Food Network (grupa TVN), ale i tutaj nie zagościł za długo. Po odejściu z FN zapowiedział początek pracy na YouTubie:

– Nie ma co się obrażać na świat, w którym żyjemy. Wiele razy się zastanawiałem, czy nie lepiej byłoby otworzyć kanał na YouTube, zresztą już go wykupiłem, tylko nie miałem czasu się tym zająć. Nie czuje się na tyle stary, żebym nie móc tego robić. Poza tym tradycyjnie rozumiana telewizja, w której jest wszystko: i sport, i wiadomości, i programy kulinarne, i konkursy typu skakanie w workach, powoli odchodzi do przeszłości – powiedział w rozmowie z Emilią Padoł. 

Na swoim kanale (Robert Makłowicz), krytyk ma dzielić się z widzami swoją twórczością literacką, zagłębiać się w świat kulinariów oraz publikować odcinki kolejnego programu publicystycznego. 

Źródło: Onet

Autor:

Wiktor Kusak

Student ekonomii pasjonujący się podróżami i pieszymi wycieczkami górskimi. Jego marzeniami są zwiedzenie Azji, a także przejechanie legendarnej Route 66.