Lotnisko w Rzeszowie ma nowe logo!

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów przedstawił właśnie całkowicie nowe logo lotniska. Nowy znak graficzny odwołuje się do historii Podkarpacia i jest odzwierciedleniem bieżącej strategii spółki lotniskowej.

Wizualizacja terminala w Rzeszowie z nowym logo/ Fot: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów

Lotnisko Rzeszów-Jasionka przechodzi małą rewolucję. Lotnisko zmienia swojego logo i używaną szatę graficzną. Poprzednie logo było używane nieprzerwanie od 2007 roku i było mocno związane z herbem miasta Rzeszów. Teraz port lotniczy w Jasionce z przyjemnością przedstawia nowy logotyp, który wykracza poza zmianę samego symbolu – nowe logo poszerza obszary oddziaływania i reprezentuje cały obszar Podkarpacia.

Rzeszów-Jasionka ma nowe logo

„Chcemy, aby aktualna identyfikacja wizualna odzwierciedlała misję spółki, która stale się rozwija i podąża za najnowszymi trendami, nie zapominając o pięknych wartościach regionu” – powiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Decyzja o zmianie logo została podjęta w ramach wspólnego dążenia do ciągłego rozwoju oraz zmieniających się potrzeb. Nowy znak graficzny zaprojektowała pracownia Gravite Design z Olsztyna, specjalizująca się w identyfikacji wizualnej, doradztwie marketingowym i skutecznej komunikacji, z dużym doświadczeniem w tworzeniu komunikacji promocyjnej regionów oraz branży lotniczej. Największą inspiracją do stworzenia logotypu właśnie w takim wyglądzie była rodzina Ulmów, patroni rzeszowskiego lotniska.

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów

Nowe logo lotniska Rzeszów-Jasionka/ Tło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.