Lotnisko Pyrzowice uruchamia własne taksówki

GTL Service pod patronatem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego uruchomił w Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach własną sieć taksówek pod nazwą Katowice Airport Taxi.

Fot: Taxi Airport Katowice

Twórcą nowej firmy jest GTL Service, które pod patronatem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego i lotniska w Pyrzowicach uruchomiło nową sieć taksówek. Katowice Airport Taxi będzie oficjalnym przewoźnikiem pyrzowickiego lotniska.

Katowice Airport Taxi w swojej usłudze oferują takie rzeczy jak: odebranie pasażera prosto spod domu, pomoc w zaniesieniu bagaży do taksówki, odprowadzenie pasażera do stanowiska check-in oraz odebranie przylatujących pasażerów z hali przylotów.

Usługę można zamówić internetowo lub korzystając z tabliczki przy Terminalu C, gdzie wyraźnie określony jest cennik usługi i koszt każdej usługi z osobna.

Źródło:

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.