Lotnisko Chopina ma nowego dyrektora

4 sierpnia profil facebookowy Lotniska Chopina w Warszawie poinformował o wyborze nowego dyrektora lotniska. Został nim Piotr Czech, wieloletni doświadczony pracownik warszawskiego portu lotniczego.

Fot: Piotr Czech, nowy dyrektor/ turystyka.rp.pl

Nowy dyrektor warszawskiego lotniska jest związany z lotnictwem już od 2008 roku, co od samego początku wystawia mu świetną rekomendację. Ma na swoim koncie pracę w istotnych spółkach lotniczych, więc największy port lotniczy w Polsce nie powinien martwić się o przyszłość.

– Przed nami mnóstwo wyzwań, ale jestem przekonany, że wspólnie sobie z nimi poradzimy – mówi cytowany w komunikacie Czech. – Na Lotnisku Chopina spędziłem 10 lat życia zawodowego i wiem, że pracują tutaj wybitni specjaliści, eksperci i fachowcy w swoich dziedzinach. Liczę, że przy ich wsparciu będziemy dążyć do wyznaczonych celów. – tak nowy dyrektor wypowiadał się po objęciu stanowiska. (źródło wypowiedzi: rp.pl)

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Pilot wycieczek, twórca podcastów i copywritter. Kocha zwiedzać miasta i szukać historii ludzi podczas podróży. Miłośnik Wietnamu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i państw byłego Bloku Wschodniego.