LOT zwiększył częstotliwość lotów na trasie z Warszawy do Katowic

Od 1 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększyły częstotliwość lotów na trasie z Warszawy do stolicy Górnego Śląska. Loty ze stolicy Polski do Katowic będą się odbywać teraz 19 razy tygodniowo.

Fot: Katowice/ @maikfields, Unsplash©2020/ Źródło

Od 1 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT latają częściej na trasie z Warszawy do Krakowa. Wszystkie loty mają być obsługiwane Bombardierami Q400 Dash.

Lot z Warszawy do Krakowa jak zwykle będzie trwać tylko godzinę. Bilety można kupić na LOT.COM.

W poniedziałek z Lotniska Chopina dostępne są trzy rejsy, pierwszy wylot do Katowic LOT realizuje o 11:15. We wtorek dostępne są trzy rejsy, środę trzy, czwartek trzy, piątek trzy, sobotę dwa i w niedzielę dwa.

W poniedziałek z lotniska w Katowicach dostępne są trzy rejsy, pierwszy odlatuje o 5:30. We wtorek dostępne są trzy rejsy, środę trzy, czwartek trzy, piątek trzy, sobotę dwa i w niedzielę dwa.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.