LOT wznowi połączenie z Krakowa do Bydgoszczy

Polskie Linie Lotnicze LOT podjęły decyzję o wznowieniu regularnego połączenia krajowego między Krakowem a Bydgoszczą. Ponowne uruchomienie trasy ma nastąpić 16 czerwca. Wykonywane będą dwa rejsy w tygodniu.

Fot: Bydgoszcz/ Mirosława Mielczarek

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają kolejną krajówkę na sezon wakacyjny. To już kolejny sezon, gdy narodowy przewoźnik na czas letni przywraca połączenie między Krakowem a Bydgoszczą. Pierwszy lot w tym sezonie odbędzie się 16 czerwca, a ostatni 28 października.

Trasa łącząca Małopolskę i Kujawy będzie realizowana 2 razy w tygodniu: z Krakowa w poniedziałki i piątki, a z Bydgoszczy we wtorki i soboty. Czas lotu ma wynosić około godziny i 10 minut. Loty mają odbywać się Embraerami 175, które są najczęściej używane na tego typu trasach krajowych.

Bilety na nowe połączenie możesz kupić na stronie Polskich Linii Lotniczych LOT.

Źródło/ Tło: Aleksandrs Čubikins

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.