LOT wznawia połączenie z Zielonej Góry do Gdańska

25 kwietnia Polskie Linie Lotnicze LOT wznowią sezonowe połączenie lotnicze z Zielonej Góry do Gdańska. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki i piątki.

Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły przywrócić jedną z tras krajowych na sezon wakacyjny i szczęśliwi z powodu tej decyzji mogą poczuć się przede wszystkim pasażerowie z województwa lubuskiego. Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost zyska kolejne połączenie w swojej niewielkiej siatce lotów i to do stolicy Trójmiasta, Gdańska.

Z Zielonej Góry do Gdańska polecimy 2 razy w tygodniu: we wtorki i piątki. Pierwszy lot zaplanowano na 25 kwietnia, ostatni na 20 października. We wtorek samoloty LOTu wystartują z Zielonej Góry o 19:05, żeby wylądować o 20:05 w Gdańsku. Lot powrotny wystartuje o 20:35 i po godzinie wyląduje w Zielonej Górze. W piątki lot z zachodniej Polski wystartuje o 8:55 i o 9:55 wyląduje w Trójmieście, żeby na powrót wylecieć o 10:25 i o 11:25 być na miejscu.

Polskie Linie Lotnicze LOT będą realizować tę trasę samolotami typu Embraer 170. Bilety można już nabyć na stronie przewoźnika: KUP BILET NA NOWĄ TRASĘ.

Źródło/ Tło: Mateusz Mazurek, Unsplash

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.