LOT wznawia loty z Warszawy do Charkowa, ale tylko na półtorej miesiąca

Polskie Linie Lotnicze LOT znowu zaczną latać na trasie z Warszawy do Charkowa. Połączenie zostanie wznowione od 10 grudnia. Samoloty nie zagoszczą na tej trasie na długo, bo ostatni lot odbędzie się 24 stycznia.

Fot: Warszawa nocą/ @elijjah, Unsplash©2019/ Źródło

Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły wznowić rejsy na trasie z Warszawy do Charkowa w czasie świąteczno-noworocznym. Samoloty będą kursować od 10 grudnia do 24 stycznia.

Od 10 grudnia do 2 stycznia LOT będzie realizował 3 loty w tygodniu. W okresie od 3 do 16 stycznia ilość lotów wzrośnie do 4 tygodniowo. Od 17 do 24 stycznia LOT powróci do realizacji 3 lotów w tygodniu.

Ewentualne przedłużenie połączenia Warszawa-Charków będzie zależne od zainteresowania pasażerów i obłożenia samolotów, oraz sytuacji epidemiologicznej.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.