LOT uruchamia połączenia z Bydgoszczy do Krakowa

18 czerwca wystartuje nowa krajowa trasa Polskich Linii Lotniczych LOT. Polski przewoźnik połączy bezpośrednio Bydgoszcz z Krakowem.

Fot: Port Lotniczy Bydgoszcz

18 czerwca uruchomiona zostanie kolejna trasa krajowa w siatce połączeń Polskich Linii Lotniczych LOT. Tym razem będziemy mogli polecieć bezpośrednio z Portu Lotniczego Bydgoszcz-Szwederowo do krakowskich Balic.

Loty będą odbywały się 2 razy w tygodniu, w piątki i w niedziele. Trasę obsługiwać będzie Bombardier Q400, który może pomieścić 78 pasażerów.

To świetna informacja dla mieszkańców, turystów i ludzi biznesu. Podróż do Krakowa będzie mogła zająć w końcu ledwo ponad godzinę, a nie prawie 6 godzin i to odcinkami płatnymi. LOT przygotował też atrakcyjne ceny, ponieważ bilety mają zaczynać się już od 99 zł.

Źródło

Autor:

Bartosz Jaglarz

Student dziennikarstwa, reportażysta i podróżnik. Fan motorsportu, pilot wycieczek turystycznych na Bałkanach i miłośnik podcastów, które sam również robi. Z turystyką związany od wielu lat, z wykształcenia technik obsługi turystycznej, gigantyczny gaduła i entuzjasta budownictwa z bloku wschodniego.